ojarocinie.pl - 15 XI 2018, godz. 17:45

Przepraszam pana Adama Pawlickiego, burmistrza Jarocina za to, że w artykule z dnia 26 maja 2017 r. "Różnie się mówi o sprawach przekrętów finansowo - formalnych w ratuszu..." zniesławiłem go pomawiając go o mataczenie i udział w przekrętach opisanych w powyższym artykule.


Przepraszam Jarocińską Agencję Rozwoju Sp. z o. o. za obraźliwe treści w opublikowanych w dniach 14 maja 2017 r. i 16 maja 2018 r. na stronie internetowej "ojarocinie.pl", artykułach mojego autorstwa, pod tytułem "Jarocin zaciąga kredyty, pieniądze płyną do spółek »miejskich«" i "Jedna wielka, szczęśliwa rodzinka w kolejnej biznesowej akcji na Jarocin". Przyznaję, że artykuły zawierały wiele hańbiących i nieprawdziwych określeń i zarzutów wobec Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., które nie zostały poparte żadnymi dowodami. Z tego względu przepraszam Jarocińską Agencję Rozwoju Sp. z o. o. za naruszenie dobrego imienia i bezpodstawne oskarżenia.


Przepraszam Pana Adama Pawlickiego, Burmistrza Jarocina, za obraźliwe treści w opublikowanym 14 maja 2017 r. na stronie internetowej "ojarocinie.pl", artykule mojego autorstwa, pod tytułem: "Jedna wielka szczęśliwa rodzinka w kolejnej biznesowej akcji na Jarocinie". Przyznaję, że artykuł zawierał wiele hańbiących i nieprawdziwych określeń i zarzutów wobec Pana Adama Pawlickiego, które nie zostały poparte żadnymi dowodami. Z tego względu przepraszam Pana Adama Pawlickiego za naruszenie dobrego imienia i bezpodstawne oskarżenia.

autor bloga